Świadczymy najszerszy zakres usług serwisowych !

 • szybki serwis
  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów uruchomiliśmy tzw. szybki serwis, mający na celu wykonania na poczekaniu i bez zbędnej zwłoki kilku najczęstszych, krótkich napraw serwisowych:

- Wymiana oleju w silniku, skrzyni biegów mechanicznej jak i automatycznej
- Wymiana płynu hamulcowego
- Wymiana klocków hamulcowych
- Wymiana żarówek oświetlenia

 • Przeglądy okresowe
  Wykonujemy przeglądy okresowe stosując się do zaleceń i wymogów producenta danej marki oraz przebiegu pojazdu.
  Każdy przegląd ma na celu zminimalizowanie ryzyka awarii samochodu, dlatego sprawdzimy wszystkie newralgiczne punkty pojazdu i dopilnujemy okresowe serwisy podzespołów mających wpływ również na Państwa bezpieczeństwo podczas jazdy.
 • diagnostyka silnika i elektroniki
  Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi i oprogramowaniem serwisowym umożliwiającym profesjonalne diagnozowanie problemów .
  Nie bez znaczenia jest wieloletnie doświadczenie naszych serwisantów.
 • diagnostyka i naprawa zawieszenia
  Oferujemy kompleksową naprawę zawieszeń, wymianę amortyzatorów oraz innych elementów odpowiadających za komfort i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu. Posiadamy najwyższej klasy sprzęt do pomiaru geometrii kół.
 • wymiana układów rozrządu
  W większości przypadków wymiana rozrządu powinna być przeprowadzana co 90.000 km w zależności od marki pojazdu.
  Dla pewności wraz z wiekiem auta warto ten okres skracać.
  Obowiązkowo zalecamy wymianę niezbędne elementy napędu rozrządu w używanych samochodach świeżo nabytych, które takowej wymiany nie mają udokumentowanej.
  Uwaga! Zlekceważenie terminu wymiany paska rozrządu może zakończyć się remontem kapitalnym silnika. Wymieniając rozrząd w Państwa samochodzie zastosujemy części najwyższej jakości zachowując atrakcyjną cenę.
 • skrzynie automatyczne
  Oferujemy pełną diagnostykę i serwis skrzyni biegów automatycznych. Wykonujemy również okresowe serwisy wg zaleceń producenta, który wiąże się często z wymianą oleju i filtra skrzyni biegów.
  W przypadku awarii układu przeniesienia napędu, zaoferujemy diagnostykę i naprawę lub wymianę uszkodzonych elementów, w zależności co jest możliwe w danym przypadku.
  Zawsze w trudnych i kosztownych sytuacjach staramy się wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie problemu, mając na uwadze koszty , jakość użytych materiałów i dalszą bezawaryjną eksploatację pojazdu.
 • serwis klimatyzacji - dezynfekcja klimatyzacji (odgrzybianie)
  W trosce o własne zdrowie, a nie tylko o stan urządzenia, warto przynajmniej raz do roku zadbać o czystość układu.
  Zakamarki  wentylacji klimatyzowanych aut to wylęgarnia chorobotwórczych mikroorganizmów: na parowniku i w prowadzących do niego przewodach osiadają m.in. bakterie, zarodniki grzybów i pyłki, które powodują nie tylko przykry zapach, lecz także poważne problemy zdrowotne u pasażerów.
  Oferujemy pełny serwis klimatyzacji od odgrzybiania, przeglądów klimatyzacji, naprawę, napełnianie oraz wszelkie czynności zapewniające bezawaryjną i komfortową pracę klimatyzacji samochodowych.
 • diagnostyka oraz obsługa układu hamulcowego
  Wykonujemy pełną obsługę układów hamulcowych od odpowietrzania układu hamulcowego, po przez wymianę tarcz, klocków, szczęk, cylinderków, bębnów, płynu hamulcowego do diagnozowania i usuwania awarii układów ABS, ESP.